Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashInformacje

    

Tagi:
o festiwalu program lista filmów bilety kina sponsorzy kontakt sklep archiwum nagrody dodatkowe imprezy

 

E-Commerce Solutions


Aktualności

WAŁĘSA. CZŁOWIEK Z NADZIEI  W REŻYSERII ANDRZEJA WAJDY OTWORZY 25. FESTIWAL FILMU POLSKIEGO W AMERYCE

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat WAŁĘSA. CZŁOWIEK Z NADZIEI w reżyserii Andrzeja Wajdy otworzy 25. Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce w sobotę, 9 listopada br. w kinie Muvico Rosemont 18.

więcej

 

Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce podaje do wiadomości pełną listę filmów, które zostaną pokazane w ramach 25-tej edycji imprezy, od 8 do 24 listopada br.

więcej

 

Piękne i nadzwyczaj utalentowane trojaczki, czyli zespół ALIZMA (Aleksandra - Izabela - Monika), wystąpią na Galowym Otwarciu 25 Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce ze specjalnie przygotowanym mini-koncertem.

więcej

 

ARCYDZIEŁO POLSKIEGO KINA NIEMEGO PAN TADEUSZ (1928) W REŻ. RYSZARDA ORDYŃSKIEGO Z MUZYKĄ NA ŻYWO NA FESTIWALU FILMU POLSKIEGO W AMERYCE.

Jednym z wydarzeń 25-tego Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce będzie specjalna projekcja wielkiego polskiego przeboju epoki kina niemego – filmu PAN TADEUSZ w reż. Ryszarda Ordyńskiego z muzyką Marcina Pukaluka na żywo, którą wykona sam kompozytor. To niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę, 17 listopada o godz. 3:00 po południu w kinie Muvico Rosemont 18 (9701 Bryn Mawr Ave., Chicago).

więcej

25. FESTIWAL FILMU POLSKIEGO W AMERYCE ogłasza pierwsze tytuły tegorocznego programu

Blisko 70 nowych filmόw fabularnych i dokumentalnych zostanie pokazanych w programie 25-tego Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce, ktόry odbędzie się w Chicago w dniach 8-24 listopada br.

więcej

 

Karnety na seanse XXV Jubileuszowego Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce już dostępne!

więcej

 

Kina XXV Jubileuszowego Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce

XXV jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce (PFFA), największej imprezy promującej film polski i największej cyklicznej polskiej imprezy kulturalnej poza Polską, odbędzie się w tym roku w trzech wybranych kinach metropolii chicagowskiej od 8 do 24 listopada.

więcej

 


Video

24. PFFA________________________________________________________________________________________________________________________________

O FESTIWALU | PROGRAM | NAGRODY | SPONSORZY | ARCHIWUM | IMPREZY | SKLEP FESTIWALOWY | KONTAKT

- w skrócie
- lista filmów
- program
- bilety/kina
- "Zlote Zęby"
- "Skrzydła"
________________________________________________________________________________________________________________

Polish Film Festival in America :: 1112 N. Milwaukee Ave. | Chicago, IL 60642 :: tel.: +1 773.486.9612 | fax: +1 773.486.9613 | pffamerica@pffamerica.co

PRIVACY POLICY